Конкурс

 Конкурс проектів

 

Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» та Молодіжна рада Фонду громади м. Перечин в рамках реалізації проекту «Грантодавчий процес Фонду громади м. Перечин», що виконується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольтва США в Україні,  мають приємність запросити  громадські організації, благодійні фонди, неформалізовані ініціативні групи, дитячі садки, навчальні заклади, медичні та соціальні установи, що розташовані на території міста Перечин до участі у конкурсі проектів.

У даному конкурсі не можуть приймати участь осередки політичних  партій, органи місцевого самоврядування і виконавчої влади, комерційні структури та приватні особи.

Метою конкурсу проектів є підтримка  громадських ініціатив, спрямованих на розвиток громади м. Перечин; підвищення соціальної активності в громаді; активізація волонтерського руху.

 У рамках цього конкурсу міні гранти будуть надаватися у межах таких загальних тем:

Туризм

Культура

Екологія

Соціальна корисність громаді

Максимальний розмір гранту, що буде надано в рамках конкурсу – 6000 гривень. Загальний бюджет конкурсу складає 32 000 гривень. В рамках цього конкурсу  є  намір підтримати щонайменше 5 кращих проектних пропозицій, поданих на конкурс.

Обов’язковою умовою при наданні гранту є власний внесок організації, який повинен бути виражений у волонтерській праці залучених до проекту осіб.

Термін реалізації проектів не повинен перевищувати 6 місяців. Реалізація проектів має розпочатися 1 вересня 2011 року.

Проекти оформлюються українською мовою.

Проекти повинні мати виключно суспільні цілі, не служити джерелом отримання прибутку, а також не підтримувати фінансово будь-яку політичну партію чи кампанію. Всі проекти повинні мати ефект для більшості громади міста Перечин.

Вітаються проекти, які :

• передбачають залучення широкого кола населення для його реалізації, в тому числі на основі добровільної безоплатної участі;

• передбачають співпрацю та внесок декількох зацікавлених організацій;

Не підтримуються наступні типи проектів, діяльність та витрати по проекту:
• проекти, спрямовані на підтримку та / або участь у виборчих кампаніях;

• витрати на обладнання офісів і купівлю офісних меблів;

• витрати, пов’язані з поїздками (відрядження, навчання);

• підтримка поточної діяльності організації: заробітна плата, оренда офісу, а також витрати по вже здійсненому проекту;

• пряма гуманітарна й інша матеріальна допомога;

• проекти, що передбачають витрати на надання медичної допомоги окремо взятим особам;

• комерційні проекти або проекти, що передбачають закупівлю устаткування з використанням його в подальшому в комерційних цілях;

• проведення семінарів і конференцій (без іншої діяльності за проектом);

• організація таборів відпочинку;

• проекти, метою яких є вручення премій, організація вшанувань, грошова винагорода за реалізацію яких-небудь програм або проектів тощо;

• академічні (наукові) дослідження.

Встановлюються обмеження по кошторисах проектів:

• сума гонорарів залучених фахівців (включаючи податки) не повинна становити більше 20% від запитуваної суми фінансування;

Перевага надаватиметься проектам, які:

-  мають чітко визначену мету та детальний план заходів;

-  передбачають залучення громади до втілення проекту;

-  передбачають реалістичні та вимірювані результати;

-  мають раціональні бюджети, а заплановане використання коштів – ефективне.

Надіслані на конкурс заявки будуть оцінені незалежною Конкурсною комісією, що складається з експертів від влади, громадськості та бізнесу. Остаточне оголошення результатів конкурсу відбудеться до  10 серпня 2011  року.

 Проектні заявки  (у двох екземплярах) слід надсилати (або приносити) за адресою: БФ «Центр громадських ініціатив», пл.. Народна, 21/1, м. Перечин, 89200,

а також (обов’язково) надсилати на e-mail: mini_grant_MR@ukr.net .

 Заявки на конкурс приймаються до 17:00 25 липня 2011 року.

 Аплікаційну форму заявки  можна знайти на сайті www.ci-center.org

Для всіх бажаючих  2 і 3 липня 2011 року  у приміщенні БФ « Центр громадських ініціатив» з 10.00 до 17.00  будуть проводитися тренінги – консультації по заповненню аплікаційної  форми проектної заявки.

 

 Більш детальну інформацію про конкурс проектів  можна отримати в офісі БФ «Центр громадських ініціатив», пл.. Народна, 21/1, м. Перечин, контактний телефон 0669086179, а також на сайті www.ci-center.org.

Форма проектної заявки - Application Form

Форма бюджету –  budget

Положення про надання міні-грантів - Regulations on projects