Підтримані проекти

Підтримані проекти в рамках даного конкурсу

№ п/п

Назва організації /

ініціативної групи

Назва проекту

Мета проекту

Перечинська гімназія ІІ-ІІІ ступенів суспільно – гуманітарного напрямку «Перечин – то місто з долею своєю…» Виховання любові до рідного міста, гордості за нього шляхом створення на базі гімназії куточка історії Перечина та гуртка  юних знавців історії, традицій та літератури рідного міста.
Громадська організація «Агенція розвитку м. Перечин» « Люби і знай свій рідний край» Сприяти розвитку туристичної привабливості міста Перечин, шляхомстворення туристичних маршрутів, розробки та поширення рекламної продукції про місто із залученням до цього процесу старшокласників
Ініціативна група «Вперед за ідеєю» «Слідкуй за покажчиком!» Метою проекту є сприяння легшому доступу до об’єктів історичної пам’яті та цікавих місць Перечина шляхом встановлення покажчиків.
Благодійний фонд підтримки дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Опіка» «Духовна спадщина – наш найцінніший скарб» Розширення  можливостей розвитку туристичної галузі м. Перечин, виховання патріотичних почуттів дітей та молоді шляхом створення в міського  музею та залучення до роботи по його облаштуванню представників місцевої громади.
Ініціативна група дитсадка «Теремок» «Світлиця українознавства дошкільнят» Виховання патріотизму, національного духу у дошкільнят через створення та облаштування групи – світлиці в українському національному стилі.