Підтримані проекти

Підтримані проекти в рамках даного конкурсу

п/п

Назва організації /

ініціативної групи

 

Назва проекту Мета проекту
1. Громадська екологічна організація «Еко – плай» «Вершина Маковиця чекає на тебе»  Покращення інфраструктури рекреаційного потенціалу території Карпатського національного природного парку на прикладі еколого-пізнавального маршруту “На гору Маковиця”. Підвищення інформованісті туристів, відвідувачів  маршруту.

 

 

 

2. Громадська організація «Асоціація розвитку територіальної громади села Стужиця»

«Через будинок природоохоронця до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букових пралісів Карпат»

Збільшення відвідувань території Ужанського національного природного парку науковцями та туристами.  Сприяння покращенню екоосвітньої роботи серед населення (в першу чергу серед учнів шкільного віку).

Покращення доступу до природнього об’єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси Карпат»

 

3. Громадська організація «Агентство місцевого розвитку та інформаційних ресурсів         «Європоліс»

«Встановлення сонячних теплових повітряних колекторів українського виробництва у дерев’яних церквах Великоберезнянського району»

Збереження унікальних експонатів дерев’яних церков – архітектурних пам’ятків 17 – 18 століття. Роз’яснення та пропагування серед населення можливостей використання альтернативних джерел енергії (сонячнІ системи) та їх переваг. Залучення громадськості та підсилення громадських структур, чия діяльність направлена на регіональний та місцевий розвиток.

 

 

 

4. ГО Туристична асоціація «Карпати Еко-Край»

«Гуцульщина сакральна».

 

Створення умов для ознайомлення туристів з пам’ятками сакральної архітектури Яремчанщини. Розкриття етнографічного та культурного багатства регіону.

Популяризація пам’яток сакральної архітектури, які розташовані на території Карпатського НПП.

Духовне виховання та етно-просвіта туристів.

Підвищення іміджу парку в етнологічному напрямку.

 

 

5. Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація «Карпатські стежки»

«Сприяння сталому розвитку природоохоронних територій шляхом підвищення інформованості про них»

Підвищення інформованості туристів про  природоохоронні об’єкти,звернення уваги туристичних кіл на роль і значення охоронюваних територій,ознайомлення туристів та суб’єктів туристичної діяльності з мережею ознакованих маршрутів на території Карпатського НПП та частково Карпатського біосферного заповідника з метою сталого розвитку даної  території, видання екологічно спрямованої туристичної карти найбільш популярного

туристичного регіону з акцентуванням на наявності в ньому природоохоронних

територій.

6. Громадська організація «ПРО ЛІСОК»

«Екскурсії по еколого-пізнавальних стежках – активна форма навчання та виховання підростаючого покоління»

Створення умов для регульованого відпочинку  відвідувачів  за межами природоохоронної території  в селі Черник та виготовлення роздатково-демонстраційних матеріалів по стежках «Греготи Горган» Горганського ПНДВ заповідника та «Довбушанські Горгани»  в селі Черник.

 

7. Громадський благодійний фонд екологічного та туристичного розвитку «Ужанська долина» «Еколого- освітній центр Ужанського національного природного парку «ЗЕЛЕНА СВІТЛИЦЯ».

 

Створення екологоосвітній центр «Зелена світлиця».

Створення умови для якісного проведення екологічних  занять з школярами. Поширення інформацію про природні та культурні  цінності УНПП серед відвідувачів, туристів та місцевого населення.