Створення альтернативних форм дошкільної освіти…

Створення системи альтернативних форм дошкільної освіти у сільських громадах

Термін реалізації проекту: 01.11.2012-31.10.2014 рр.

Мета проекту:сприяння стабільному розвитку сільських громад (у вибраних районах західних областей України) за допомогою створення і функціонування локальних партнерств у сфері альтернативної системи дошкільної освіти.

Основним виконавцем проекту є благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» (м. Львів). Партнером, що координує діяльність проекту в Закарпатській області є громадська організація «Центр громадських ініціатив» м. Перечин.

У рамках проекту у кожному з районів передбачені:

- відкриття і супровід протягом 13 місяців груп короткотермінового перебування для дошкільнят (на базі загальноосвітніх шкіл);

- створення та супровід (тренінги, навчальні візити у Польщу) робочих груп на рівні районів, що мають на меті розробку програми альтернативної дошкільної освіти та її адаптування до українських стандартів;

- затвердження Програм розвитку альтернативної дошкільної освіти районними радами,

- методичний супровід (тренінги для вихователів, друк посібника, створення відеофільму, підсумкова конференція),

- налагодження партнерства між українськими та польськими громадами, залученими до проекту.

   Відповідно до потреб у Перечинському районі проект буде реалізований у таких населених пунктах:  Пастілки  (на базі початкової школи); Вільшинки (на базі ЗОШ І-ІІ ст.); Мокра (на базі початкової школи ); Сімерки  (на базі ЗОШ І-ІІ ст); Новоселиця (на базі ЗОШ І-ІІ ст.).

Донор:  Програма транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.