↑ Return to »»»

Вирішення місцевих проблем

Вирішення місцевих проблем – справа локальних громадських організацій

Термін реалізації проекту:24.07.2001 – 30.04.2003

Мета проекту: сприяння розвитку місцевого самоврядування у населених пунктах Перечинського та В.Березнянського районів Закарпатської області шляхом створення та активізації діяльності неформальних локальних комітетів, надання їм постійної інформаційної та технічної допомоги  та залучення для вирішення локальних  проблем  коштів місцевої влади та місцевих бізнесових структур.

У результаті даного проекту:  створено 10 (по 5 у кожному районі) сільських локальних комітетів  самоврядування з числа неформальних лідерів територіальних громад. Проведено круглі столи з питань розвитку місцевого самоврядування у селах Перечинського та В.Березнянського районів для представників локальних комітетів, депутатів місцевих рад, місцевих бізнесменів, представників релігійних громад. Проведено чотири тренінги на теми:  “Самоврядування: що це таке” та  “Вираження та захист власних інтересів (едвокасі) та лобіювання”. 

                       Створено на базі благодійного фонду “Центр громадських ініціатив” інформаційно – консультаційний пункт та бібліотеку з питань розвитку місцевого самоврядування. Видано  буклету “Зразки діяльності локальних комітетів самоврядування у Перечинському та В.Березнянському районах Закарпаття” та серію статей у обласних ЗМІ з метою висвітлення  діяльності  локальних  комітетів самоврядування. Проведення дводенну науково – практичну конференцію “Місцеве самоврядування на Закарпатті : реалії  та перспективи “.

 

Донор: Демократична програма TACIS