↑ Return to »»»

Корупція – це зло, бережімось його!

Корупція – це зло, бережімось його!

Термін реалізації проекту: 01.10.2007  – 28.02.2009

 Мета проекту: зниження рівня корупції шляхом підвищення рівня правової обізнаності жителів  міста Перечин і Перечинського району  Закарпатської області  щодо своїх прав та обов’язків у відносинах з органами влади та органами місцевого самоврядування і дотриманням державними службовцями етичних стандартів.

У результаті проекту: проведено ряд круглих столів, робочих зустрічей та фокус-груп з представниками органів влади та місцевого самоврядування  з метою узагальнення наявної інформації про  рівень обізнаності громадянами своїх прав та обов’язків щодо  отримання послуг, які надаються місцевими органами влади, процедури їх отримання  та захисту прав у разі незадовільного надання таких послуг або ненадання взагалі і рівень дотримання представниками влади  етичних стандартів. Результати були широко оприлюднені.

На базі офісу та публічної бібліотеки працювало Бюро консультування громадян та „гаряча ” телефонна лінія. Було проведено    серію заходів з метою підвищення  рівня обізнаності населення щодо прав та обов’язків громадян у відносинах з органами влади, включаючи права на отримання державних послуг; серед жителів міста та району. Було ініційовано, розроблено та прийнято кодекс етичних стандартів для державних службовців та депутатів Перечинської міської ради.

 Донор: Агенство США з Міжнародного розвитку (АМР США), Корпорація Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (МSI)