↑ Return to »»»

Молодь майбутнє України

Молодь майбутнє України 

Термін реалізації проекту:27.04.2001 – 27.08.2001 (САР U01- S1-20)

 Мета проекту: сприяння розвитку молодіжних ініціатив серед старшокласників Перечинського району Закарпатської області та залучення їх до процесів розбудови громадського суспільства шляхом ознайомлення з діючим законодавством щодо діяльності органів місцевого самоврядування, виборів депутатів різних рівнів та створення районного учнівського парламенту.

 

 У результаті даного проекту:  проведено круглі столи з лідерами загальноосвітніх шкіл району з метою ознайомлення з основними Положеннями Конституції України, Закону України «Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», «Про освіту» та Положення «Про учнівське самоврядування. Проведено ділову гру «Вибори», у результаті якої учні отримали практичний досвід участі у виборчому процесі та практичний досвід прийняття рішень та діяльності по їх виконанню ( що стосується навчального процесі та організації учнівського дозвілля).

Даний проект дав змогу підвищити громадську активність учнівської молоді, яка ще не брала участі у виборах органів учнівського самоврядування шляхом таємного голосування.

Отриманий таким чином відповідний життєвий досвід допомагає учням старших класів шкіл Перечинщини стимулювати подальший розвиток своєї особистості, виробити в собі активну громадську та життєву позицію.

 

Донор: Альянс партнерства Каунтерпарт (Програма АМР США ( САР)