↑ Return to »»»

НУО – професійні знання

Неурядовим організаціям – професійні знання

Термін реалізації проекту:01.06.2000 – 31.05.2001

Мета проекту:інституційне зміцнення та посилення ролі НУО у питаннях захисту громадянських прав, едвокасі, лобіювання та вирішення місцевих регіональних проблем у співпраці з представниками місцевих державних адміністрацій, бізнес-структур та територіальних громад шляхом надання допомоги НУО сільських територій Закарпаття.

У результаті проекту: проведено серію  тренінгів (“ Роль неурядових організацій у захисті  громадянських прав “, “ Лобіювання і створення коаліцій “,  “ Співпраця неурядових організацій з органами місцевого самоврядування “) та  круглі столи у місцях проведення тренінгів з представниками місцевої влади, бізнесових кіл  та громади з метою налагодження їхньої співпраці по вирішенню наболілих місцевих проблем.

Проведено 20  індивідуальних тренінгів для представників неурядових організацій Закарпатської області та постійно поновлюється база даних громадських організацій Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей. В офісі Фонду можна скористуватися бібліотекою, де зібрана специфічна література для НУО.

     Наша організація надає консультації для інших громадських організацій краю. В офісі працюють  досвідчені тренери, які надають консультації щодо реєстрації та організації роботи громадських організацій.

Донор: БФ «Карпатський фонд»