«

»

Лис 09

Оргрозвиток простою мовою

8 Листопада 2017 року у Івано-Франківську тренери Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» провели  тренінг “Про організаційний розвиток простою мовою” Учасниками заходу були представники ОГС із Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей.

Під час тренінгу учасники отримали можливість ознайомитися із  проектом UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини у Україні», презентацію якого зробив пан Ігор Гуцуляк.

Тренерами було презентовано посібник «Про організаційний розвиток простою мовою», що  об’єднує теоретичні підходи та практичні напрацювання у сфері організаційного розвитку для організацій громадянського суспільства.

Під час тренінгу учасники отримали практичну інформацію про  життєздатність ОГС, ефективне управління і врядування в ОГС,  модель трьох кіл : «Організація», «Діяльність», «Відносини»”, “Внутрішні політики і процедури ОГС – важливий елемент організаційного розвитку” та багато іншого.

Кілька відгуків від учасників заходу:

«Всеукраїнське об’єднання Українці Донбасу та Криму» Лариса Пантелюк та Ніна Волкова:

Сьогодні команда БФ Центр громадських ініціатив провела тренінг в Івано-Франківську «Про організаційний розвиток простою мовою».

На тренінгу учасники отримали дуже багато корисної і потрібної для ГО інформації.Наші партнери БФ Центр громадських ініціатив, як завжди, на висоті!Велике спасибі за такий чудовий і потрібний тренінг!

Спасибі, що Ви є !Низький уклін Вам за ту велику роботу, яку Ви робите для розвитку громадянського суспільства!

SmartHeartCharityFoundation : Дякуємо БФ Центр громадських ініціатив за чудовий тренінг “Про організаційний розвиток простою мовою”. Важлива інформація зрозумілими словами, повчальні кейси та цікаві знайомства. До нових зустрічей!

IvanNovoselskyi:  Сьогодні взяв участь у тренінгу «Про організаційний розвиток простою мовою», організатором якого є БФ Центр громадських ініціатив за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Результат: Позитивні емоції. Знайомство з активними однодумцями та спілкування з цікавими особистостями, які своїми діями змінюють світ навколо себе. Знайомство з проектом UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини у Україні». Знайомство з посібником «Про організаційний розвиток простою мовою». Збільшення багажу знань з таких тематик як: “Життєздатність ОГС. Ефективне управління і врядування в ОГС”, “Модель трьох кіл : «Організація», «Діяльність», «Відносини»”, “Внутрішні політики і процедури ОГС – важливий елемент організаційного розвитку” та багато іншого. Щиро дякую організаторам! До нових зустрічей!

Захід відбувся за фінансової підтримки ПРООН в Україні.