«

»

Лис 20

VI Форум організаційного розвитку громадянського суспільства України

16 та 17 листопада 2017 року на НСК “Олімпійський” відбувався VI  Форум організаційного розвитку громадянського суспільства України, у якому взяли активну участь представники благодійного фонду «Центр громадських ініціатив».Це найпотужніша загальнонаціональна платформа для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку. Ось уже вшосте поспіль більше 1 000 учасників з України та інших країн збираються в листопаді, щоб обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та донорів, навчитися новим інструментам роботи. Форум об’єднує не тільки громадські та благодійні організації, а й представників влади, медіа, бізнесу, міжнародної донорської спільноти.

Тема цьогорічного Форуму 16 листопада - ”Практики свободи”. У головному фокусі цього дня – спроможності, які треба зміцнити громадським і благодійним організаціям, щоб свобода із далекого філософського поняття стала щоденною рутиною кожного українця.

На Форумі можна було почути різні точки зору на розвиток громадянського суспільства України, як від представників організацій громадянського суспільства, так і від представників владних структур, зокрема цікавим був виступ пана Ростислав Павленка, Заступника Глави Адміністрації Президента під час панельної дискусії «Свобода громадянського суспільства: крок вперед і два назад», не менш цікавою була презентація результатів дослідження вивчення стану розвитку громадянського суспільства від Ірини Бекешкіної, директора благодійного фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», члена Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства, та ще багато іншого дуже цікавого.

У рамках Форуму відбувалося одночасно близько сорока подій, серед яких  і надзвичайно цікавий майстер-клас на тему «Про організаційний розвиток простою мовою» Під час даного майстер-класу – менеджер з організаційного розвитку благодійного фонду «Центр громадських ініціатив – Елеонора Вишняк- поділилася досвідом впровадження політик та процедур у діяльності організації, розповіла про практичний та реальний вплив таких документів на підвищення ефективності діяльності організації.

Щиро дякуємо Програмі Розвитку ООН та організаторам Форуму ІСАР «ЄДНАННЯ» за можливість участі та презентації діяльності нашої організації.