Грантова програма "Разом до успіху"
Мета конкурсу
Підтримати місцеві ініціативи організацій громадянського суспільства з метою активізації та залучення громадян до вирішення проблем громади.
Переможці:
Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Серце Марії»
Назва проекту: Активна громада - здорова громада.
Метою проекту є промоція здорового способу життя, спортивної культури серед жителів, активного відпочинку серед дітей та молоді об'єднаної територіальної громади шляхом проведення просвітницьких, розважальних та відпочинкових заходів на базі закладів культури, освіти та медицини в Брошнів-Осадській ОТГ як запорука зростання нового покоління жителів громади.
Громадська Організація «Батьківська районна рада Іршащини»
Назва проекту: «Голос молоді» (створення Молодіжної ради при Іршавській міській раді)
Мета проекту – створення соціально-економічних, політичних, правових та організаційних умов для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді, реалізації творчого потенціалу як у її власних інтересах, так і в інтересах ОТГ.
Асоціація соціально-економічного розвитку села П'ядики
Назва проекту: Об'єднання жителів громади через вирішення спільних проблем
Мета: Підвищити рівень комфорту та інформування мешканців села та гостей.
Громадська організація «Настільний теніс «ТТ СПОРТ»
Назва проекту: Об'єднана громада – активна молодь
Мета проекту - залучити сільську молодь Тячівської ОТГ до формування і реалізації місцевої політики у галузі спорту через заняття настільним тенісом.
Громадська організація «Великокучурівське об'єднання «Злагода»»
Назва проекту: Сквер «Простір для спілкування»
Мета проекту - покращення екологічного стану та інвестиційної привабливості територіальної громади шляхом облаштування зони відпочинку в парку біля сільської ради села Великий Кучурів Великокучурівської ОТГ для 7196 мешканців.
Громадська організація «Молодіжна організація «Сонячна Січ»
Назва проекту: Молодіжний Центр «СІЧ» Сильні Ідейні Чесні
Мета проекту створення належних умов для розвитку дітей та молоді Витвицької ОТГ, забезпечення їх змістовного та якісного дозвілля, всебічного розвитку, активізації, раціональнального використання часу і реалізації їхніх ідей, шляхом створення молодіжного центру в громаді.
Громадська організація «Кроки до майбутнього»
Назва проекту: «Заставні –ДОБРО(і)ЧЕСНУ ВЛАДУ!» (впровадження механізмів прозорості, відкритості та контролю за діями органів місцевого самоврядування Заставнівської ОТГ і її комунальних підприємств)
Мета проекту - подолання недосконалості механізмів прозорості та відкритості дій місцевої влади у Заставнівській ОТГ та низької проінформованості населення даної громади щодо ефективності діяльності Заставнівської міської ради шляхом проведення моніторингу та аналізу її діяльності за поточний період.
Громадська організація "Старобогородчанська ініціатива"
Назва проекту: Створення відкритого багатофункціонувального молодіжного простору в селі Старі Богородчани Старобогородчанської ОТГ Івано-Франківської області
Мета проекту - активізувати та згуртувати молодь Старобогородчанської ОТГ у формуванні та реалізації політики на місцевому рівні, творчих та розвиткових ініціатив в громаді шляхом створення комфортної зони для молоді.


Завантажити Оголошення; Положення про конкурс; Аплікаційну форму; Бюджет
08.05.2019
Благодійний фонд "Центр
громадських ініціатив"
Україна, Закарпатська область,
м.Перечин, пл.Народна 21/1, 89200
КОНТАКТИ:
Телефон: (03145) 222 53
E-mail: pcfcci@gmail.com, CFCCI@ukr.net
НАЙЦIКАВIШЕ НА ПОШТУ:
All rights reserved © 2019
Зроблено з любов'ю в UDx Production